חלל פתוח

החיים כעצמאיים הם חיים דינאמיים המאפשרים לנהל חיי משפחה לצד קריירה ענפה, וזאת בשל היכולת לעבוד מהבית דרך המשרד, ובהתאם לכך לבלות יותר זמן עם המשפחה והילדים. יחד עם זאת, היכולת לעבוד בצורה גמישה גורמת לא פעם לגלישה של עבודה הרבה מעבר לשעות הסטנדרטיות ולעיתים גם עד השעות הקטנות של הלילה. בנוסף, כאשר מדובר בילדים קטנים, היכולת לשמור על ריכוז לאורך זמן היא מוגבלת ולעיתים בלתי אפשרית, מה שגורר בהמשך גם עיכובים בסיום של משימות ופרויקטים שעומדים על הפרק. החדשות הטובות הן שעכשיו כהורים אתם כבר ממש לא צריכים לעבוד רק מהבית, אלא ניתן לעבור למודל היברידי שבמסגרתו תעבוד גם מהבית אבל גם מחלל עבודה מעוצב המותאם בדיוק לצרכים שלכם.

עבודה בחלל משותף – הזדמנות מצוינת למנף את העסק שלכם

למרות הפיתוי של עבודה מהבית, הקשיים של ניהול חיי עבודה ובית הם קשיים מוכרים שמתרחשים לא פעם בעקבות עבודה סטטית המתבצעת בסביבה לחוצה כמו הבית. במקום להרגיש שאתם נלחמים עם השעות ועם הרצון לעבוד בצורה פרודוקטיבית אך גם במקביל לנהל חיי משפחה, זה הזמן לבצע שינוי בדמות השכרה של עמדות עבודה בחלל פתוח ומעוצב בשם dogether שלו שני סניפים – האחד בתל אביב והשני בנתניה, כאשר בעתיד ייפתחו חללי עבודה נוספים בעקבות הביקוש הרב כמו גם התגובות האוהדות מצד עצמאיים כמו גם חברות שהחליטו לעבור למודל עבודה המשלב בין עבודה מהבית, לבין עבודה בחלל משרדים משותף. מדובר בחלל עבודה המאפשר לעצמאיים להשכיר עמדה למשך יום או לתקופה ארוכה יותר כמו גם לבצע פגישות עם ספקים ולקוחות פוטנציאליים בחדרי ישיבות מעוצבים. זאת ועוד, dogether חרט על דגלו לספק לעצמאיים את היכולת להגדיל את התמהיל העסקי באמצעות יצירת קשרים ועל כן חלל העבודה הגדול מאפשר לכם להכיר אנשים חדשים ואף לקבל רעיונות שיובילו בסופו של דבר לפיתוח עסקי משמעותי. מדובר באחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות, בייחוד בתקופת הקורונה אשר גרמה לרבים לעבוד מהבית ולהיכנס לסיר לחץ שבמסגרתו נדרש להשלים את המשימות של העסק אך במקביל גם לנהל את חיי הבית עם ילדים קטנים. בעלות כספית אטרקטיבית ועם מעטפת אישית לכל אורך הדרך תוכלו גם אתם להצטרף למגמה הזאת וליצור בעבורכם יכולת כהורים עצמאיים להגשים את עצמכם אבל במקביל גם לצאת להתאוורר.

מה תקבלו תמורת השכרת עמדת עבודה?

כאמור, להשכרה של עמדת עבודה יש יתרונות ברורים, בייחוד בעבור הורים שרוצים להגשים את עצמם אך מרגישים תקועים בעקבות עבודה ממושכת בבית. מעבר לשירות של השכרת עמדת עבודה, תוכלו לנצל גם את הלאונג' המפנק המצויד בקפה משובח וכן נשנושים לצד משרדים פרטיים אותם ניתן להשכיר במודל גמיש – יומי, שבועי או חודשי לצד אפשרות להשכיר את העמדה גם בסוף השבוע. זאת ועוד, הסביבה התומכת כמו גם ההרצאות והסדנאות הרבות שמתקיימות בחלל העבודה מהווים דרך מצוינת לבחור לעצמכם את הדרך הטובה ביותר לעבודה, כאשר מודל מוצלח שיכול לעבוד בעבורכם כהורים עצמאיים הוא לשלב בין השכרת העמדה לבין עבודה מהבית, כל זאת בהתאם לצרכים הנדרשים ועם שימת דגש על פיתוח עצמי המתבצע במסגרת של חלל עבודה משותף.

פרילנסרים עם עסק משלכם? זה גם יכול לעבוד

בין אם אתם עסק קטן או בינוני, אין ספק שגם פרילנסרים יכולים להנות מחלל העובדה. אם אתם רוצים להיות כאלה, זה הזמן לפתוח עסק קטן, להירשם במס הכנסה כעוסק פטור או לבצע פתיחת עוסק מורשה אם מחזור ההכנסות שלכם צפוי להיות גבוה יותר, וכך להתחיל ולהרוויח כעסק עצמאי. כשעובדים במשרד משותף, אפשר להרגיש חלק מחברה מבלי להשתייך אליה, להכיר אנשים חדשים ולהמשיך את הפעילות העסקית.

לסיכום

באמצעות השכרה של עמדת עבודה בחלל עבודה משותף גם אתם תוכלו כהורים לממש את הפוטנציאל של העסק שלכם ולשנות גישה, בייחוד מאחר ושעות עבודה מרובות מהבית עשויות להוביל לא רק לקושי להשלים משימות אלא גם תחושה של לופ בלתי נגמר בין העבודה לבין חיי המשפחה. באמצעות השכרה של עמדה תוכלו לבצע את ההפרדה ובכך ליצור תמהיל עבודה פרודוקטיבי ובעל פוטנציאל אדיר לחיים העסקיים אך לא פחות מכך, האישיים.