"גלי ישראל" היא תחנת רדיו ישראל ששמה את הדגש על שורשיות וציונות והיא עושה זאת באמצעות שידור תוכניות מרתקות שעוסקות בפוליטיקה, ענייני היום, תרבות, חברה, מוזיקה וכולי. ברדיו גלי ישראל תמצאו שדרנים ותיקים ומקצוענים לצד אנשי ציבור ואמנים החל מהעיתונאי מנחם הורביץ עד המנחה דליק וולניץ' או הקומיקאי חנוך דאום ושאר שדרנים ואנשי מדיה מעולים!

מה אפשר לשמוע בתחנה הזאת?

גלי ישראל מאפשר האזנה לשידורי התחנה בכול יום עם דיונים מעניינים ותוכניות להאזנה בזמן הפנוי. בנוסך לכך, אפשר להאזין לתחנה אונליין מכל מקום. אז לאיזה תוכניות כדאי להאזין? הנה רשימה של כמה תוכניות רדיו טובות:

פתחי וזמרי בע"מ

תכנית העוסקת בענייני היום ודנה בסוגיות פוליטיות, תקשורתיות וכולי. בתכנית אפשר לדון בנושאים כמו השד העדתי, בפוליטיקה, בתכנים של תוכניות טלוויזיה וחדשות ובכל הנושאים שבוערים ועל סדר היום.

התכנית של ארז תדמור

ארז תדמור הוא שדרן רדיו שמראיין אושיות ציבור ואושיות חברתיות ועוסק בעיקר בפוליטיקה. התכנית שלו נוגעת בסוגיות שונות כמו חוק האזרחות או מינוי ראש הממשלה כמו גם דיונים אודות הדגלים השחורים. המטרה: ללמוד מהעבר ולשפר את העתיד על ידי שיחות עם אותם אנשי מפתח ודמויות ציבוריות.

תוכניות מרתקות בתחנת "גלי ישראל" להאזנה בזמן הפנוי

התכנית של שרון גל

שרון גל הוא עיתונאי ודמות טלוויזיונית שגם היה חבר כנסת מטעם ישראל ביתנו. שרון גל השתתף בין היתר בתכנית הראליטי "האח הגדול" ויש לו הרבה מה לומר על מה שקורה במדינה. בתכנית של שרון גל תוכלו להאזין לנושאים הקשורים לאקטואליה, פוליטיקה, תרבות, פנאי ושאר נושאים מעניינים והיא תכנית המתאימה למי שרוצה לדעת על מה שקורה מעבר למה שרואים בחדשות. שרון גל הוא שדרן ותיק שהגיש תכוניות בתחנות רדיו שונות וכעת משדר בגלי ישראל.

אבי רצון בבוקר

את תכנית הבוקר של גלי ישראל מגיש אבי רצון שמדבר על עניינים בוערים וגם כאלה שמשמחים ועושים טוב על הלב. רצון יראיין את הקונדיטורית קרין גורן לצד ראיון עם חברי כנסת ויעביר את הבוקר בכיף עם אקטואליה ושיחות מרתקות.

יומן הצהריים עם מתן פלג

בשעות הצהריים אנחנו רוצים לדעת איך מתפתח היום, לכן התכנית יומן הצהריים תספק לכם את כל מה שחדש או את הפרשנויות של השדרנים ושל המאזינים למצב ולחדשות. ביומן הצהריים דנים בנושאים של בריאות, כלכלה, פוליטיקה ושאר נושאים מעניינים. בתכנית מדברים מאזינים על המצב כאשר השדרנים מתן פלג או גלעד צוויק מפתחים עם המאזינים שיחות חשובות על מצב המדינה.

מנחם הורוביץ ועדי ששון – עושים עניין

מנחם הורביץ הוא עיתונאי שמתנסה כמעט בכול דבר ומספר כמה זה עולה וכמה זה שווה וכעת חובר לעדי ששון שדרנית ותיקה. השניים מארחים בתכנית אנשים מעניינים ודנים על נושאים של חברה וכלכלה.

שי גולדן וכנרת בראשי 21-6-21 שעה ראשונה

שי גולדן הוא עיתונאי שמארח בתכנית את עורכת הדין כנרת בראשי. השניים עוסקים בתכנית בפוליטיקה ומראיינים אנשי מפתח מעניינים כמו למשל מנהלי יחידות חילוץ והצלה ושאר דמויות מרתקות.

איך מוצאים את התוכניות האלה?

כדי לדעת יותר על התוכניות של גלי ישראל הכנסו לאתר האינטרנט של גלי ישראל ובדקו כיצד אפשר להאזין לשידורים און ליין. מרבית התוכניות זמינות גם בעמוד הפייסבוק של גלי ישראל ובשאר רשתות חברתיות ואתרי אינטרנט.