כהורים שרוצים לשמש דוגמה לילדים, אין ספק כי החלטה לגבי הקמת עמותה היא החלטה בעלת משקל, בייחוד על רקע ההבנה כי מעבר להליך הרישום, נדרש גם לגייס כספים לטובת הפעילות. אם אתם חולמים להקים עמותה, זה הזמן שלכם להכיר את הפלטפורמה של חברת אטלס אשר מאפשרת לכם לא רק להגשים את החלום, אלא גם לגייס כספים שיתניעו את הפעילות כבר עכשיו. אז איך עושים את זה? להלן הפרטים.

גיוס כספים – מדוע השירות של אטלס חיוני בעבור כל עמותה?

על מנת להקים עמותה ולגייס כספים, אפשר להיעזר בפלטפורמות דיגיטליות מתקדמות, כמו למשל הפלטפורמות של חברת אטלס. אטלס היא חברה מובילה בתחומה אשר חרטה על דיגלה להגדיל את נפח הפילנתרופיה במדינת ישראל, באמצעות הקמה של פלטפורמה מאפשרת לבעלי עמותות לגייס כספים מקרנות, קולות קוראים ועוד, ברמת שקיפות מלאה ועם שימת דגש על ניהול תהליך הגיוס המתבצע בליווי מקצועי לכל אורך הדרך. מטרה חשובה כמו גיוס כספים חייבת להתבצע באופן יעיל ועם שימת דגש על ניצול כל אפיקי גיוס הכספים הרלוונטיים, מה שהופך את האתר של אטלס לדרך החדשה לגיוס כספים לעמותות, באופן יעיל ועם שימת דגש על הבנה כי מדובר בצעד משמעותי שיכול להפחית את ההתעסקות בהליך הגיוס, וקידום המטרות לשמן הקמתם את העמותה.

גיוס כספים באינטרנט

על מנת ליצור גיוס משאבים איכותי, צריך להתחיל קודם כל באיתור של מקורות מימון. חברת אטלס הצליחה להקים פלטפורמה חדשנית וידידותית אשר מספקת לכם כהורים בעלי יוזמה לגייס כספים באמצעות חשיפה לעשרות מקורות מימון המתעדכנים בזמן אמת. מדובר בשירות המאפשר לכם לראות פרופילים עדכניים של קרנות התרומות לעמותות מרחבי העולם, לצד פרופילים עדכניים של עסקים אשר תורמים לקהילה במסגרת של אחריות תאגידית. לצד זה, יש גם סוכן חכם אשר מרכז בעבורכם בהזדמנויות תמיכה על פי תחומי העניין של העמותה, וכן מידע עדכני אודות קולות קוראים, תמיכות ממשלתיות וכן מכרזים שיכולים גם הם להוות אפיק לגיוס כספים. בנוסף, מספקת אטלס תמיכה מקצועית רחבה מטעם מפתחי משאבים ומידענים אשר נמצאים בעבורכם לכל אורך הדרך, כחלק מההבנה כגיוס משאבים חייב להתבצע באופן יעיל, ועם שימת דגש על איתור של מקורות מימון שיכולים לסייע לכם להגשים את היעדים ואף להקדים אותם – עוד לפני מועד הגיוס שנקבע מראש.

 

 

מעטפת מלאה לכל אורך הדרך

הצעדים הראשונים של הקמת עמותה הם ללא ספק מרתיעים, מאחר ומדובר בפעם הראשונה במסגרתה נדרשים לנהל את עמותה הרשומה כחוק. יחד עם זאת, כיום באמצעות פתרונות חדשניים להגדלת מקורות המימון וכן ניהול כלל התהליך תהליכים של באופן יעיל קל ומתקדם, מה שהופך את התחום הזה לנגיש יותר ואף מתקדם יותר מאי פעם, כפי שיעידו בעלי העמותות שנעזרו בשירות של חברת אטלס. מדובר בהזדמנות נהדרת בעבורכם כמי שמתחילים את הצעדים הראשונים שלהם בעולם העמותות לנצל את המעטפת הרחבה, לטובת ניהול מיטבי של תהליך גיוס כספים, איתור מקורות מימון ופנייה לאפיקי גיוס שונים ומגוונים.

לסיכום

באמצעות אתר אטלס תוכלו לא רק לנצל את הקידמה הטכנולוגית לטובת איתור של מקורות מימון, אלא גם לקבל מעטפת מלאה לכל אורך הדרך. לקבלת פרטים נוספים אודות השירות וכן תהליך של גיוס כספים, זה הזמן להיכנס לאתר של חברת אטלס, ובכך להצטרף למאות עמותות שכבר עכשיו נעזרות בפלטפורמה המתקדמת לטובת גיוס כספים מוצלח.