אם אתם נוסעים עם ילדים לחופשה משפחתית בתאילנד, צפויה לכם חוויה מדהימה! חופשה של חופים לבנים בהם תוכלו לבלות, הרים וגבעות ותצפיות מרהיבות, סיורים בעיר בנגקוק היפה ושאר אטרקציות – תספק לכם ולילדים, חוויות בלתי נשכחות. אבל שעות הטיסה הלוך וחזור למדינת האיים היפה, יכולות להיות קשות, בעיקר כשנוסעים עם ילדים להם יש לא מעט רצונות. למעשה, הטיסה נמשכת 13 שעות עם עצירה אחת או שתיים, מה שיכול להיות לא קל בכלל. כדי להקל על המצב, כדאי להכין מראש פעילויות למטוס שיספקו לילדים עיסוק נחמד.

 אז איזה פעילויות תוכלו לבצע בטיסה עם ילדים? הנה כמה רעיונות:

חיפוש טיפים לבילוי בתאילנד

בזמן הטיסה תוכלו לבדוק עם הילדים כיצד ניתן לבלות את הזמן שלכם בתאילנד. כדי לבדוק מסלולי טיול, לחפש איים שכדאי להגיע אליהם, לבחור אטרקציות ופעילויות: תוכלו להיכנס לאתר המטייל בתאילנד. המרכז למטייל תאילנד מספק מגוון רחב של טיפים, מסלולי, מידע ורעיונות לבילוי במדינה היפה. יחד עם הילדים אפשר לבחור יעדים ובילויים ולהעביר זמן רב במטוס.

הרכבת פאזל

אם אתם רוצים להעביר זמן בטיסה, תוכלו לעבוד על חידוד המחשבה עם הרכבת פאזלים מתאימים לילדים. לפני הטיסה, היכנסו לחנויות משחקים ובחרו פאזלים קטנים שמתאימים בגודל למגש שמול המושב. נוסף לכך, אפשר לבחור משחקי הרכבה שילדים יכולים להרכיב על גבי מגש האוכל של המושב במטוס.

 

 

פתרון תשבצים

דרך נוספת להעביר את זמן הטיסה יכולה להתבצע באמצעות פתרון תשבצים. רכשו חוברת תשבצים שמתאימה לילדים, ותוכלו לנצל את הזמן כדי לחדד את הידיעות שלכם, להשתפר בפתרון תשבצים ולהעביר כמה שעות טובות עם הילדים.

האזנה לפודקאסטים, צפייה בתוכניות טלוויזיה והשמעת שירים

העלו לטיסה מחשב נייד לצפייה בתוכניות טלוויזיה ששמרתם מראש במחשב. הביאו לטיסה טאבלט באמצעותו יכולים הילדים לראות תוכניות ילדים או להאזין לשירים שהם אוהבים או להאזין לתוכניות רדיו מרתקות. אם בא לכם להרחיב את הידיעות של הילדים ושלכם: תוכלו להאזין למספר פודקאסטים המתאימים לילדים והורים. כיום יש מגוון הסכתים בנושא היסטוריה, מדע, טבע תרבות ואומנות. בין היתר אפשר להוריד לנייד משחקי מחשב, משחקי טריוויה, חידונים וכל מה שמעניין ילדים ומעסיק אותם לזמן רב.

יצירת מרחב נוח

טיסה לתאילנד יכולה להיות ארוכה ומעייפת, לכן כדאי ליצור מרחב נוח על ידי אריזה של כריות צוואר, שמיכה קטנה לשינה, אטמי אוזניים לשינה טובה בטיסה ושאר אמצעים שיהפכו את הטיסה להרבה יותר נוחה.

אז אם אתם ממש לא יודעים כיצד להעביר טיסה לתאילנד – כדאי כבר עכשיו ליישם  ולחשוב על מספר רעיונות להעברות שעות הטיסה בנוחות, מבלי להפריע לאף אחד. בהצלחה!