אחד מתוספי התזונה הנמכרים ביותר בשנים האחרונות הוא  תוסף תזונה קולגן, שמשום מה מזוהה בעיקר עם נשים ולא עם גברים. למעשה, גם אתם כאבות עסוקים שרוצים להיראות במיטבכם יכולים לנצל את הקולגן לצרכים קוסמטיים ואפילו בריאותיים, בייחוד לאור היתרונות הבריאותיים המיוחסים לקולגן. מה חשוב לדעת אודות תוסף התזונה שכבש את העם הנשי וכעת גם את הגברים? להלן כל הפרטים.

קולגן – פיתוח של תוסף תזונה המכיל ריכוז גבוה של קולגן

קולגן הוא חלבון המצוי בשיעור של 80% בעור הפנים אך גם מצוי באזורים נוספים בגוף, כמו למשל בסחוס. את הקולגן הגוף מייצר באופן עצמאי, אולם ככל שמתקדם תהליך ההזדקנות הטבעי, קצב הייצור של הקולגן פוחת ובהתאם לכך נוצרים קמטוטים כמו גם ירידה של נפח באזור הפנים. קולגן לגברים לטיפוח עור הפנים מהווה דרך מצוינת ליצור שגרת טיפוח בהתאמה אישית, וזאת בעקבות רכישה של תוסף תזונה המכיל ריכוז גבוה של קולגן לצד מינרלים אשר נועדו להתגבר על המחסור הטבעי ובהתאם לכך גם לעודד ספיגה  מהירה של קולגן.

מדובר בפיתוח יוצא דופן גם בשל היכולת למצות את הקולגן אבל גם בשל היכולת לבצע רכישה של תוסף בהתאמה אישית, החל מקולגן טבעוני ועד קולגן המבוסס על בסיס של דגים. המחיר הנגיש לצד היכולת לבצע הזמנה של התוסף דרך האינטרנט הופך אותו לתוסף מבוקש מאוד בקרב גברים, בייחוד כאשר לוקחים בחשבון כי בעידן המודרני שבו הרשתות החברתיות הופכות לחלק בלתי נפרד משגרת החיים, כל גבר רוצה להיראות במיטבו – בכל גיל.

 

 

מה חשוב לדעת אודות נטילה של תוסף תזונה קולגן?

נטילה של כל תוסף תזונה ובוודאי תוסף קולגן צריכה להתבצע בהתאם להוראות היצרן ובמקביל תוך התייעצות עם רופא משפחה. המינון המומלץ נקבע בהתאם לפרמטרים רבים אשר כוללים בין היתר את הגיל, משקל, רקע בריאותי ולצד מאפיינים אישיים כמו למשל פעילות ספורטיבית מהווה קריטריון נוסף, בייחוד כאשר לוקחים בחשבון כי הקולגן עשוי לסייע גם לספורטאים אשר רוצים לשפר את הביצועים בעקבות ספיגה מוגברת ובהתאם לכך הפחתת השחיקה של הסחוסים. כאבות שנאלצים לנהל סדר יום עמוס ורוצים לפנות זמן גם למשפחה, אין ספק כי רכישה של תוסף זה מהווה דרך לניצול זמנים מקסימלי, בעקבות להשתמש בקולגן במגוון דרכים, החל מכמוסות ועד קרמים המכילים את הקולגן.

יחד עם זאת, חשוב לציין כי בשל הביקוש הגבוה לרכישה של תוסף תזונה כמו זה, ישנם לא מעט חיקויים. על כן, הקפידו לבצע את הרכישה דרך חברה המתמחה בתחום וכן כזו שעובדת באישור של משרד הבריאות. בנוסף, קראו את הרכיבים המופיעים על תווית האריזה, וזאת מתוך מטרה להוביל להשקעה כספית משתלמת.

טיפוח גברי – כבר לא מילה גסה

אם עד לפני מספר שנים עולם הטיפוח והקוסמטיקה התמקד רק בקהל הנשי, כיום ניתן להבחין בשינוי מגמה שמוביל יותר ויותר גברים להשקיע בעצמם. כאן תוכלו למצוא מדריך המציג טיפים לגברים שרוצים לטפח את עצמם, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מערך טיפוח שלא רק משפר את המרקם של עור הפנים אלא גם מאפשר לכם להרגיש טוב עם עצמכם, לאורך זמן ובכל גיל. גם לאבות עסוקים שנאלצים להתמודד עם שגרה שוחקת מגיע לפנק את עצמם, בייחוד בעידן שבו הטכנולוגיה, המחקר והפיתוח נמצאים בחזית עולם הקוסמטיקה והבריאות.

לסיכום

תוסף תזונה קולגן מיועד בעבור נשים אך גם גברים שרוצים ליצור שגרת טיפוח אפקטיבית המבוססת על שימוש מוגבר בקולגן. רכישה באינטרנט דרך חברה המתמחה בתחום לצד בניית תוכנית טיפוח המותאמת לעור הפנים שלכם תאפשר לכם לנצל את הקדמה לטובת טיפוח המתבצע הן באמצעות תוסף כמו קולגן לצד טיפולים קוסמטיים ממוקדים לגברים.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.