מתכננים חופשה משפחתית ביחד עם הילדים בעיר ירושלים? ובכן, זה הזמן לשריין לעצמכם את האטרקציות שיאפשרו לכם לצאת מהמלון ולחוות את העיר, ביחד עם הילדים שלכם. בשביל לסייע לכם, בחרנו להציג בסקירה הזו את האטרקציות המובילות לכל המשפחה, כל זאת מתוך מטרה ליצור חוויה בלתי נשכחת ואפילו כזו שמעשירה את הידע. אז קדימה, בואו נצא לדרך!

גן החיות התנכ"י

חלק בלתי נפרד משהות בעיר ירושלים כולל כמובן את המלון, כאשר בחירה במלון יכולה להתבצע באמצעות רשימה של מלונות בירושלים הנמצאים במיקום מעולה המאפשר גם לנצל את שלל האטרקציות, כמו למשל גן החיות התנכ"י. מדובר בגן חיות מהגדולים בישראל המציע חוויה משפחתית מהנה המתרחשת בתוך הגן, וכוללת סיורים מודרכים, פינות ליטוף לצד אטרקציות רבות שיעבירו לכם ולילדים את הזמן, ואף יאפשרו לכם לחשוף אותם לחיים הסודיים של בע"ח. שימו לב כי מומלץ להזמין כרטיסים מראש, מאחר

גן סאקר

גן סאקר ממוקם בסמוך לגבעת רם ונחשב לפארק הגדול ביותר בירושלים. בפארק תוכלו לצאת לטיול משפחתי הכולל בין היתר גם אפשרות לעל האש משפחתי המתבצע על רקע הנוף עוצר הנשימה. כאן תמצאו מדריך המציג את כל הטיפים להפקה של גריל משפחתי מושקע, כאשר רצוי לנצל גם את המתקנים של הפארק כמו למשל מגרש טניס, כדורגל כמו גם מדשאות לטובת בילוי משפחתי בלתי נשכח.

עיר דוד

אתר ארכאולוגי ובעל משמעות עמוקה להיסטוריה של עם ישראל שבו שכנה בעבר ירושלים הקדומה היא עיר דוד המושכת אליה אלפי מבקרים מכל רחבי הארץ כמו גם מהעולם. מדובר באתר יוצא דופן המציג לא רק את ההיסטוריה העתיקה של העיר, אלא גם מאפשר לכם כהורים לחשוף את הילדים להיסטוריה העתיקה והמרתקת באמצעות צפייה בסרטונים המוצגים בתוך האתר או באמצעות סיור מודרך המתבצע על ידי מדריכים מוסמכים, כאשר הסיורים הם בתשלום נוסף ובהזמנה מראש דרך האתר.

 

 

מוזיאון המדע

רוצים להעניק לילדים שלכם יכולת להביע את עצמם אבל גם להעמיק את הידע? ובכן, מוזיאון המדע הוא המקום שאליו אתם צריכים ללכת בזמן חופשה משפחתית. במוזיאון שלל פעילויות לילדים לצד תערוכות מתחלפות, כאשר הייחודיות של המוזיאון נובעת גם בשל סדנאות מיוחדות המיועדות גם לילדים וגם למבוגרים. מדובר בהזדמנות מדהימה בעבורכם כהורים לעורר את החשיבה של הילדים ואף לחשוף אותם לתהליכים שונים, כל זאת דרך הרצאות וכן צפייה בתצוגות המתחלפות.

אקווריום ישראל

אטרקציה חדשה יחסית בעיר ירושלים נקראת אקווריום ישראל. מדובר באחד באקווריום גדול מאוד שבו חיים מגוון רחב של דגים לצד יצורים ימיים, כאשר היתרון של ביקור במקום נובע גם בשל סיורים מודרכים המתבצעים בעבור ילדים ומבוגרים, כאשר במקום גם מתחם יער טרופי מרהיב שבו מעופפים כ-15 מינים של פרפרים שחלקם טרם נראו בישראל. מאז הפתיחה המקום זוכה לביקוש אדיר, ועל כן זה הזמן להזמין מקומות מראש דרך האתר, כל זאת מתוך מטרה לנצל את השהות בעיר לטובת יצירה של חוויה משפחתית ייחודית ובלתי נשכחת.

לסיכום

יציאה לחופשה משפחתית בעיר ירושלים מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם ליצור ביחד עם הילדים זמן איכות משמעותי. מאחר והביקוש לאטרקציות אותן הצגנו לכם כאן הוא גבוה בכל ימות השנה, זה הזמן לבצע הזמנה מראש וכן לבחון האם יש לכם הטבה מטעם מועדון הלקוחות בו אתם חברים, כל זאת מתוך מטרה לחסוך בעלויות אך גם להוביל להפקה של חופשה משפחתית חסכונית ומהנה במיוחד.