בילוי משפחתי בקיץ הפך לאתגר משמעותי בעבור לא מעט הורים, וזאת בשל ריבוי של אטרקציות אשר נערכות בכל רחבי הארץ. החדשות הטובות הן שכעת אפשר לבצע הזמנה של אטרקציה כיפית בעבור כל בני המשפחה, כל זאת באמצעות הזמנה של כרטיסים בעלות כספית נגישה בעבור ההרפתקאה הגדולה של רוי בוי בפארק. רוי בוי, כוכב הילדים האהוב מקיים בקיץ הקרוב מופע ענק המתמקד בסיפור ההרפתקאות שלו ושל ג'נאגו הסוס, בחיפוש אחר סוסת הזהב. המופע המושקע הכולל שפע של אלמנטים וכן מסתורין הפך לאחד מהמופעים הבולטים של הקיץ הקרוב, וכעת גם לכם יש את ההזדמנות להוביל ליצירה של חוויה בלתי נשכחת – ביחד עם כל בני המשפחה.

המופע של רוי בוי – חוויה שאותה אסור לפספס

בלב הפארק בראשון לציון רוי בוי מקיים את המופע הגדול והמושקע שלו. במסגרת המופע הזה רוי משלב בין ערכים של טבע, בעלי חיים וכן מסתורין והרפתקאות, כאשר לכל אורך הדרך הילדים מעורבים באופן מלא במופע ואף לוקחים בו חלק כתוצאה מהעלילה הסוחפת שמצליחה לסקרן, ואפילו לעניין לא רק את הקהל הצעיר, אלא גם את הקהל המבוגר. רוי בוי בפארק הוא מופע מושקע מאוד אשר כולל גם שורה ארוכה של אטרקציות, החל ממתחם קארטינג ועד מתחם של פעילויות שיכולות להתאים גם לילדים וגם למבוגרים. לאור ההצלחה של המופע, הוחלט לפתוח תאריכים נוספים בחודש אוגוסט, ועל כן מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם ליצור ביחד עם הילדים חוויה משותפת ובלתי נשכחת בעלות נוחה.

כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר הרשמי ולבצע הזמנה של כרטיסים, כאשר צריך לשים לב כי הביקוש למופע הזה הוא גבוה במיוחד, ועדות לכך ניתן למצוא בשורה של מופעים של הכוכב שהפכו לסולד אאוט. רוי בוי הוא כוכב ילדים מבוקש שהפך לאחד מהכוכבים הבולטים ביותר במדינת ישראל. כמי שהצליח מזה שנים רבות להוביל לקידום של ערכים חיוביים בדמות אהבה לבעלי חיים וטבע, אין ספק כי מדובר בהזדמנות אותה אסור לפספס לטובת בילוי משפחתי המתבצע במרכז הארץ ועם שימת דגש על שפע של פעילויות שיהפכו את הבילוי לבלתי נשכח ומהנה במיוחד גם בעבורכם וגם בעבור הילדים.

 

 

הזמנה של כרטיסים אונליין בעלות כספית נוחה

קיץ בפרדס בכיכובו של רוי בוי הפך לאחד מהמופעים הבולטים של הקיץ האחרון, כאשר היתרון של המופע הזה נובע כתוצאה משיתוף פעולה של רוי בוי מקס – מועדון הלקוחות מאפשר לכם ולילדים לקחת חלק בשורה של פעילויות, ובהתאם לכך להוביל לניצול זמן מקסימלי. לקוחות בנק לאומי לצד מועדון הלקוחות של מקס מאפשר לכם לבצע רכישה של כרטיסים בעבור כל בני המשפחה, ובהתאם לכך לקחת חלק בפעילות מהנה המשלבת פעילות המתבצעת בלב פרדס עתיק ומוצל. מאחר והביקוש למופע הוא גבוה מאוד, נדרש לשריין את מקומכם מראש, ובהתאם לכך להבטיח את מקומכם.

לסיכום

רוי בוי בפארק הוא אחד מהמופעים המושקעים ביותר בקיץ, ועדות לכך ניתן למצוא בתגובות המצוינות וכן בפיתחה של תאריכים נוספים כך שיותר ילדים כמו גם הורים ייקחו חלק. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר, להזמין את הכרטיסים ובהתאם לכך להוביל לניצול זמן מקסימלי המתבצע במסגרת של מופע מושקע, פעילויות לכל המשפחה וכן אווירה מהנה וכיפית שתשאיר לכם טעם של עוד, עד לפעם הבאה. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן להזמין כרטיסים למופע המושקע של הקיץ.