בעידן של שפע אפשרויות מבחינת טיב ההשקעות אין ספק כי בחינה של השוק מעבר לים מהווה הזדמנות מצוינת לגיוון הכספים הנזילים שלכם ויצירה של בסיס שבמסגרתו תוכלו לא רק למנף אלא גם ליצור עתיד כלכלי טוב יותר בעבור הילדים שלכם. אם עד לפני כשנתיים יעד כמו דובאי היה מחוץ להישג היד של קהל המשקיעים הישראלי, כיום ניתן להבחין בשינוי מגמה, וזאת בשל היכולת להשלים עסקאות אשר עשויות להניב לכן רווחים נאים, לאורך זמן. אם גם אתם שוקלים להשקיע בתחום הנדל"ן בדובאי, להלן כל מה שאתם צריכים לדעת.

השקעת נדל"ן בדובאי –  כל מה שצריך לדעת

בן ישראל לאיחוד האמירויות פותח עידן חדש להשקעות שיתופי פעולה וסחר במזרח התיכון זה דבר אדיר שמאפשר למשקיע הישראלי להשקיע בדובאי ולהיות בעלים של נכס יוקרתי ובעל פוטנציאל אדיר מבחינת היקף התשואות, וזאת בעיקר בשל טווח מחירים נמוך ביחס למחירי השוק של הנדל"ן כאן בישראל, או במדינות באירופה כמו ארה"ב. כל משקיע יודע שהזמן הטוב ביותר להשקעה הוא בזמן שהמחירים נמוכים, ועל כן השקעה כזו היא בעלת היבט משמעותי ליצירה של יציבות מבחינת התשואה לאורך זמן. אחת מהסיבות המרכזיות לכך נובעת בין היתר בעקבות עידוד משקיעים זרים להשקעות באמירות, ועדות לכך ניתן למצוא בתנאים המעולים הכוללים בין היתר: אי תשלום מס שבח לצד מס רכישה, לצד ליווי מלא ופתרונות מימון מתקדמים אותם אפשר לקבל באמצעות בנקים בינלאומיים הממוקמים בדובאי.

אז למה בעצם להשקיע בדובאי? ובכן, בדובאי מבקרים תיירים לצד אנשי עסקים ממעמד סוציו אקונומי בינוני וגבוה, אלמנט אשר מאפשר לכם כמשקיעים ישראלים להשכיר את הנכס לטווח קצר או לטווח הרחוק. מאז החתימה על הסכמי אברהם ההיסטוריים עשרות אלפי ישראלים כבר פקדו את האמירות, וזו רק ההתחלה. בדיקה של אפשרות השקעה בדובאי מהווה הזדמנות בעבור משקיעים שכבר משקיעים בשוק הנדל"ן או שרוצים להיכנס אליו ליצור תשתית אשר מאפשרת לא רק להשקיע בנכס מפואר אלא גם ליצור אופק לעתיד, באמצעות מינוף כספי התשואה הנעים בין 5%-8%, תלוי בסוג הנכס ובאופק ההשקעה, בין אם מדובר בהשכרה של נכס לתיירים ישראלים שמגיעים לדובאי או כאשר מדובר בהשכרה המתבצעת לטווח הרחוק, ותחת תנאים מפוקחים השומרים על האינטרס שלכם כבעלי הנכס.

 

 

מדוע ליווי מקצועי הוא הכרחי?

בהשקעת נדל"ן מעבר לים מחייבת ידע מקצועי נרחב תפסיק בייחוד אם זו הפעם הראשונה שאתם עתידים לבצע השקעה בנכס לצרכי תיירות או מגורים באמירות גדולה וחזקה כמו דובאי. על מנת שתוכלו לבחון היטב את הצרכים הנדרשים שלכם ולממש אותם לכדי ביצוע ההשקעה, רצוי לקבל ליווי מקצועי אשר מבוסס על ליווי מקצועי אותו אתם מקבלים מצד חברה המתמחה בתחום, לצד קבלת מידע המתבצע דרך פלטפורמות אינטרנטיות המתמחות בתחום של השקעות נדל"ן מעבר לים, כמו למשל באתר גלובל נדל"ן. ככל שהידע שלכם יהיה מעמיק יותר, כך ניתן יהיה לקבל החלטות מושכלות אשר יניבו לכם את הדרך להשקעה מוצלחת בדובאי.

לסיכום

השקעה ברכישה של נכס נדל"ן בדובאי מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם למנף את הכספים ואף ליצור גיוון בתיק ההשקעות. יחד עם זאת יש לא מעט גורמים שאותם צריך לקחת בחשבון אכן מסוג הנכס ועד לדמי השכירות אותם תיק בו ועל כן רצוי להיוועץ עם צוות מקצועי ואמין אשר ילווה אתכם לכל אורך הדרך, אכן בשלב איתור הנכס ועד השלמת העסקה.