למינוף של כספים נזילים באמצעות גיוון של תיק השקעות יש השפעה נרחבת על היכולת שלכם לבסס את העתיד הכלכלי תפסיק לצד יצירה של יציבות כלכלית אשר תאפשר לכם להמשיך את תמהיל ההשקעות לטווח הקצר והרחוק, ובהתאם לכך ליצור אסטרטגיה מבוססת תוצאות. אם יש לכם כבר ידע פיננסי ואתם משקיעים את הכספים שלכם במגוון של מכשירי השקעה, זה הזמן להירשם לקורס מתקדמים של שוק ההון במכללת פסגות. מה כולל הקורס ומדוע מדובר בהזדמנות נהדרת? להלן הפרטים.

קורס שוק ההון למתקדמים – כל מה שצריך לדעת

קורס שוק ההון למתקדמים מיועד בעבור בעלי רקע פיננסי קודם שצברו ניסיון במסחר בשוק ההון, ואשר רוצים להתקדם לשלב הבא באמצעות קורס ממוקד ומתקדם בתחום ההשקעות. לימודים אלה מתקיימים במתכונת של כ-42 שעות סה"כ, 9 מפגשים ובין השעות 21:00-18:00. היתרון של הקורס נובע בין היתר בשל היכולת לשלב אותו עם חיי עבודה ומשפחה, וזאת בשל היכולת לצפות בשיעורים מוקלטים או להגיע לשיעורים המתקיימים במכללה בקבוצות קטנות. כותרת הקורס תלמדו שיטות מסחר אשר יאפשרו לכם לגוון את תיק ההשקעות שלכם לצד שימוש בכלים פיננסיים במסגרתם ניתן ליצור פיזור וגידור של הסיכונים בתיק ההשקעות. לצד זה הקורס מאפשר לכם לרכוש אסטרטגיות חדשות וייחודיות אשר מבוססות על הקנייה של ניסיון מסחר מעשי שממנו תוכלו לשאוב השראה לטובת ניהול איכותי של תיק ההשקעות בהתאם לצרכים שלכם ועם שימת דגש על ליווי מתקדם המתבצע על ידי מנטור המלווה אתכם לכל אורך הדרך.

תכנית הלימודים מורכבת משמונה שיעורים הכוללים בין היתר: מסחר מתקדם, ניתוח זוויות של פעילות המניות, גידור ומינוף לצד נושאים נוספים. כאמור, הקורס מתאים למי שיש יש לו ניסיון במסחר ורוצה להתקדם כמה שלבים קדימה, לצד יכולת להעמיק בתחום של מודלים מתקדמים בשוק ההון. מדובר בהזדמנות נהדרת בעבורכם להשקיע בעצמכם ובעתיד הפיננסי, כל זאת במסגרת של קורס מקצועי שאותו מעבירים מיטב המרצים בתחום.

 

 

כל הסודות נחשפים –  ולכם יש את ההזדמנות להעמיק את הידע המקצועי

עולם שוק ההון הוא עולם מרתק שנמצא במגמת התפתחות מתמדת, וזאת בזכות מודלים אשר מאפשרים לכם לגוון את תיק ההשקעות, ובהתאם לכך ליצור מינוף של כספים נזילים. כידוע, לגיוון של תיק ההשקעות יש השפעה משמעותית על היכולת שלכם לקדם את העתיד הפיננסי, ואף להפוך למשקיעים חכמים יותר. אולם בשביל לקבל החלטות, צריך לקבל הכשרה מעמיקה ומקיפה בתחום, בייחוד לאור הכלים המתקדמים הקיימים היום. באמצעות מכללת פסגות ניתן לקבל מעטפת מלאה לכל אורך הדרך, כאשר תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים מענה המגיע לידי ביטוי הן במסגרת של תכנים עדכניים והן במסגרת של מנטור אשר מלווה אתכם במסגרת הקורס, החל מהיום הראשון. מדובר בקורס מבוקש מאוד, ועל כן רצוי כבר עכשיו להיכנס לאתר הרשמי של המכללה ולקבל שם פרטים אודות מועדים חדשים, כל זאת מתוך מטרה לאפשר לכם  ליצור מענה פיננסי מעמיק ובעל חשיבות גבוהה לעתיד.

לסיכום

אם אתם מרגישים שהגיע הזמן לקדם את עצמכם מבחינת הידע הפיננסית ובהתאם לכך לקבל החלטות מושכלות בנוגע לתיק ההשקעות, זה הזמן להירשם לקורס של מכללת פסגות, כל זאת מתוך מטרה ליצור את המענה והתשתית אשר יעניקו לכם את הידע המקצועי והכלים, לטובת גיוון של תיק השקעות באופן עצמאי ועם שימת דגש על ניצול של מכשירי השקעה מתקדמים.