החלטה לגבי אימוץ של כלב או חתול לבית מגלמת בחובה לא מעט התרגשות בעבורכם כהורים שרוצים להגשים חלום, ולהעניק לילדים חבר חדש למשפחה. הצטרפות של בן משפחה בדמות בע"ח כמו כלב או חתול מחייבת לא רק רכישה של ציוד ואוכל אלא גם ביטוח בריאות לחיות מחמד, וזאת מתוך מטרה להימנע ממצב שבו אתם מוצאים את עצמכם עם הוצאות כספיות אדירות בעקבות פציעה או מחלה אשר כרוכה באשפוז ועלותה יכולה להגיע לאלפי שקלים. מהו ביטוח חיות מחמד וכיצד תוכלו לרכוש אותו בקלות? להלן הפרטים.

ביטוח חיות מחמד – כל מה שצריך לדעת

רכישה של ביטוח לכלב או לחתול היא החלטה בעלת משמעויות כלכליות משמעותיות בעבורכם כבעלים, וזאת בשל העובדה כי המחירים של טיפול רפואי במקרה של מחלה או פציעה יכולים להגיע לאלפי אם לא עשרות אלפי שקלים, במידה ואין ביטוח. השירות הזה הכולל רכישה של פוליסה מורכב ממספר מרכיבים הכוללים בין היתר: ביטוח צד ג' במידה והכלב או החתול גרמו לנזק לרכוש או לאדם, כיסוי עלויות בעבור הוצאות רפואיות כמו למשל תרופות, אשפוז בבית חולים או טיפולים ובדיקות שנועדו לבחון את מצבו הרפואי לצד אפשרות לרכישה של ביטוח חיים במידה וחס וחלילה החתול או הכלב הולך לעולמו.  רכישה של ביטוח היא בעלת משמעות אדירה גם מבחינה כלכלית, אבל גם מבחינת היכולת שלכם לדאוג לחבר הכי טוב ושל הילדים, בדיוק כמו שאתם דואגים לעצמכם.

אם עד לפני מספר שנים היכולת לבצע רכישה של פוליסת חיות מחמד הייתה כמעט ולא קיימת, כיום ניתן לראות שינוי שמגיע לידי ביטוי בזינוק במספר הרכישות של ביטוח מצד בעלי כלבים וחתולים אשר מבינים כי ההוצאות הכלכליות בתחום הזה נוסקות. בשונה מטיפול רפואי אצל מבוגרים, כל ביקור לטובת בדיקה פשוטה כמו למשל לקיחת דם עשוי להגיע לסכום גבוה שתתקשו לעמוד בו לאורך זמן. על כן, רכישה של ביטוח צריכה להתבצע כבר עכשיו.

 

 

מתכננים לרכוש חתול או כלב? כך תדאגו לו

רכישה של חתול או כלב שיצטרף למשפחה היא בעלת השפעה אדירה על המרקם המשפחתי, בייחוד כאשר לוקחים בחשבון את היתרונות של אימוץ גם בעבור הילדים וגם בעבורכם, הן מבחינת המרכיב הנפשי והן מבחינת היכולת להפחית את הסיכוי לאלרגיות בקרב ילדים. יחד עם זאת, בעת קבלת ההחלטה צריך לשים דגש על הכנה של ילדים לקראת בואו של החבר החדש לצד רכישה של פוליסת ביטוח לבעלי חיים, כחלק מהבנה כי מדובר בהיבט כלכלי משמעותי שעליו צריך לתת את הדעת, על כל צרה שלא תתרחש.

דואגים לחבר הכי טוב באמצעות ביטוח בטאץ'

בשביל לדאוג לחבר הכי טוב שלכם ולרכוש בעבורו פוליסת ביטוח, כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר של ביטוח בטאץ' אשר מאפשר לכם לבחור את פוליסת הביטוח הזו מתוך מגוון רחב של סוגי ביטוחים ולקבל הצעות מחיר מהן ניתן לבחור, במסגרת מסגרת התקציב שלכם. בכך תוכלו גם להימנע מהוצאות כלכליות גבוהות בעבור טיפול בכלב או בחתול בעקבות בעיות בריאותיות, לצד בנייה של מעטפת ביטוח בעבור כלבים וחתולים. בכך, תוכלו להוביל ליצירה של הפתעה המגלמת בחובה שפע של יתרונות מבחינת המרקם המשפחתי, אבל גם בהיבט כלכלי.

לסיכום

בשעה טובה החלטתם לרכוש בעבור הילדים כלב או חתול. בשביל להבטיח כי לא תאלצו להוציא סכומי כסף גבוהים מאוד בעבור טיפול רפואי, עכשיו זה הזמן להיכנס לפלטפורמה אינטרנטית מתקדמת המאפשרת לכם לקבל הצעות מחיר ובהתאם לכך להתכונן בצורה הטובה ביותר לחיים משותפים, לצד כלב או חתול שמצטרפים למשפחה.