תספורת עצמית לגבר

עדיין הולך לספר? ובכן, כנראה שגם אתה כמו גברים אחרים רבים, מבזבז הרבה מאד זמן יקר כתוצאה מכך, מוציא לא מעט כסף על תספורת שהיית יכול לעשות בעצמך ובהרבה מקרים גם לא תמיד מרוצה מהתוצאה הסופית. לנשים אין את הפריבילגיה הזו של תספורת ביתית, שכן במקרים האלו כבר יש צורך ביד מקצועית, אבל אצל הגברים הסיפור הוא שונה בתכלית. מרבית הגברים בישראל היום הולכים על תספורת פשוטות ביותר, כאלה שאפשר לעשות בקלות ובמהירות בבית. עדיין לא עושה את זה? אתה לא צריך לשנות הרגלים באופן מיידי, אבל אנחנו בהחלט ממליצים לנסות את זה לפחות פעם אחת, כך תבין בעצמך עד כמה זה קל ומשתלם. הנה כמה רעיונות וטיפים לתספורות שאפשר לעשות בבית.

קירח או מתגלח? אין מה להתלבט בכלל!

יש גברים שלא יוותרו על הספר בחיים ואוהבים את הדקויות המתאפשרות רק עם יד מקצועית, אבל במקרה של גברים קירחים או כאלה שמגלחים את השיער לגמרי, אין שום הבדל בין תספורת אצל הספר לזו שתוכלו לעשות לעצמכם בבית. תוכל להשתמש במכונת גילוח לראש שתעלה לך כמה עשרות שקלים לכל היותר, כסף שיחזור אחרי עשרה ביקורים אצל הספר שתחסוך. הגילוח עצמו הוא קל ופשוט ותוך מספר שניות תוכל להנות מגילוח חלק ונעים. אם תרצה להקל על עצמך, אפשר לרכוש מראה תלויה שתאפשר יחד עם המראה במקלחת, לראות בדיוק מה קורה בחלק האחורי מהראש וכך אפשר להנות מתספורת מושלמת ללא טעויות או פספוסים מביכים.

תספורת מדורגת

גם כאן מדובר בתספורת פשוטה למדי שכל אחד יכול לעשות בבית ושניתן לעשות בקלות עם מכונות התספורת המובילות כיום. שים לב שכל מכונה מגיעה עם רכיבים מיוחדים המאפשרים לשנות את אורך הקיצוץ וכך ניתן ליצור את המראה המדורג וללכת על קיצוץ קצר יותר בצדדים וקיצוץ ארוך יותר בחלק העליון. אם אתה רוצה להגיע לתוצאות מדויקות אפשר להשתמש גם במספריים ולעצב בעדינות חלקים מסוימים בראש.

תספורת בבית היא לא בהכרח תספורת עצמית

נכון, יש יתרון משמעותי בלספר את עצמך ובעובדה הפשוטה שאתה לא תלוי באף אדם אחר בשביל להגיע לתספורת מושלמת, אבל יש מקרים שבהם צריך עזרה וזה בסדר גמור. גם כאן אתה לא חייבים לרוץ לספר ותהיה בטוח שיש בסביבה הקרובה שלכם אנשים שישמחו לנסות לספר אתכם ושאולי אפילו יש להם יד נפלאה וכישרון חבוי בלתי מנוצל. זו יכולה להיות בת הזוג, אח או אחות או חבר קרוב, כל מה שזה דורש ממך זה לשאול ולנסות, אין הרבה מה להפסיד.

מראה נקי ומסודר תמיד

כמה פעמים אתה הולכים לספר? פעם בחודש? פעמיים בחודש? ובכן, בין לבין כנראה שהשיער והזקן שלך הם לא הכי מסודרים שיש וזהו למעשה החיסרון המשמעותי בתספורת אצל הספר. הרי אנחנו לא ניגש אליו מדי שבוע כי זה יקר, ואי אפשר פשוט להיכנס ולבקש סידורים קטנים ותיקונים מתי שמתחשק, כי גם לו יש מן הסתם יש לוח זמנים ברור ולקוחות שקבעו תור. כאן בא לידי ביטוי היתרון הגדול של תספורת בבית, המאפשרת ליהנות ממראה נקי ומסודר כל הזמן, כאשר אתה יכול פשוט לבצע תיקונים ושינויים מתי שמתחשק לך.

עוד לא ניסית? זה הזמן!

יכול להיות שתנסה ללכת על תספורת ביתית ולא תתחבר. מה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות? במשך שבוע או שבועיים תהיה עם תספורת שאתה לא אוהב. עם זאת רוב הסיכויים שתתחבר מאד ותגלה במהירות את היתרונות בעצמך ולכן אנו ממליצים קודם כל לנסות. בהצלחה!