להתפרנס מצפיות ביוטיוב

אם אתם הורים אשר מחפשים אפיק הכנסה נוסף או אפילו שואפים לשנות כיוון וללכת על משהו חדש שיכול להיות גדול – המאמר הזה בשבילכם. כיום ניתן לעשות כסף בכל מיני שיטות אשר מבוססות על צפיות וחשיפה ברשתות החברתיות השונות. אחת מאותן דרכים היא פתיחה של ערוץ יוטיוב ומסחורו במגוון דרכים. הפוטנציאל הוא בשמיים – אם יהיו לכם מספיק צפיות, תוכלו להתפטר מהעבודה ולהתפרנס רק מזה. בואו נבין ביחד במה דברים אמורים.

יוטיוב כמקור הכנסה

יוטיוב היא כבר במשך שנים לא מעטות הפלטפורמה המובילה לסרטונים. למעשה, יש מי שמתייחס גם אליה כאל רשת חברתית – יש בה יכולת לשתף, יש בה תגובות ולייקים ועוקבים, וצ'אט, וסטורי – כל המאפיינים של רשתות חברתיות. יוטיוב מושכת אליה קהלים שונים אשר הולכים ונעשים מגוונים יותר ויותר. עם כניסה מסיבית בשנים האחרונות של נשים או משתמשים מבוגרים, הרשת היא כבר לא מקום של רק של גברים כפי שאולי הייתה לפני שנים רבות.

תכנים אשר מיועדים למשפחות, להורים וילדים, יכולים להצליח מאד. אלו תכנים אשר צוברים קהל עוקבים אדוק אשר נמצא בציפייה לתוכן הבא שלכם. עם קהל כזה, יש כמה דרכים בהם תוכלו להפוך ערוץ פופולרי שיש לו הרבה צפיות למקור הכנסה:

קידום הערוץ ברשתות החברתיות

בכדי להצליח עם ערוץ היוטיוב המשפחתי שלכם, תצטרכו לנקוט בשלל פעולות אשר יקדמו אותו. אחד הדברים הכי אפקטיביים שניתן לעשות הוא קידום ברשתות החברתיות השונות כגון פייסבוק, טיקטוק או אינסטגרם. הפעלת חשבונות ברשתות הללו תוכל לתת לכם קשר משלים עם קהל היעד שלכם. תוכלו למשל לענות על שאלות בקבוצות פייסבוק או לפרסם בטיקטוק. הרשתות החברתיות יהיו מקור טוב לתנועה ולעוקבים חדשים. בשביל לעשות זאת נכון, תדרשו לרכוש צפיות לערוץ היוטיוב שלכם. לשירות באתר youhoo יש מספר יתרונות מובהקים – ראשית, זהו שירות אמין אשר מביא לכם את הצפיות בצורה נכונה וממיקומים שאינם בעייתיים. שנית, רכישת צפיות מקצועית יכולה להזניק את הערוץ שלכם קדימה בהצעות שיוטיוב מציעה למשתמשים. מי שמצליח להתברג לאותן המלצות מקבל דחיפה גדולה והזדמנות אדירה להגדיל את מספר העוקבים, את הצפיות ומכאן שגם את ההכנסות.

 

בשביל להגיע לערוץ יוטיוב אשר מפרנס אתכם טוב תצטרכו להשקיע וללמוד נושאים שונים. תהיו חייבים למשל להשקיע בציוד טכני כמו מצלמות, חצובות, מיקרופונים, תאורה ועוד. כמו כן, תצטרכו להבין בעריכה, בתמלול ואפילו ביצירת תסריט. מה שחשוב לזכור הוא שלא את כל הדברים תצטרכו או תוכלו לעשות בעצמכם. לכל אחד יש את המגבלות שלו מבחינת יכולות ואפילו זמן. חשבו להבין אותן כבר בהתחלה ולתת פעולות כמו עריכה או עיצוב גרפי לספקים חיצוניים שגם ייתנו תוצר יותר טוב. לבסוף, נמליץ לכם כבר מהיום הראשון לחתור ולייצר שיתופי פעולה עם ערוצים אחרים. אלו יכולים להיות מאד מועילים לשני הצדדים הן בחשיפה והן ביצירת תוכן מעניין ובעל ערך לעוקבים שלכם.