חג החירות הגיע, ואיתו החופשה הארוכה יחסית מבית הספר. זהו זמן נהדר לרשום את הילדים שלכם לקייטנה מעשירה, כיפית ומאתגרת שתגרום להם לזוז, להתחבר עם אנשים והכי חשוב – ליהנות. בואו לקרוא את כל ההמלצות שלנו לקייטנות הכי טובות שתוכלו לרשום אליהן את הילדים שלכם.

קייטנה עוזרת לילדים להתפתח

נוסף על היתרונות האישיים שכל קייטנה מספקת, היא עוד הזדמנות טובה לילדים שלכם להתחבר עם ילדים סביבם ועם אנשים באופן כללי. במהלך הקייטנה הם מכירים אנשים חדשים, ומשתתפים בפעילויות קבוצתיות עם ילדים בני גילם המלמדות אותם עבודת צוות, מנהיגות ועזרה לזולת. קייטנה יכולה לספק ערך חברתי מוסף שלפעמים קשה להעביר בשיעורים בבית הספר, ולכן מומלץ לשלוח את הילדים שלכם לקייטנת פסח בתחום שמעניין אותם, או בתחום חדש שיחשוף אותם לתחביב פוטנציאלי.

קייטנות ספורט

קייטנת ספורט מכל סוג היא דרך טובה להפעיל את הילדים שלכם בחופשה ולעזור להם לשמור על כושר גופני ועל עניין בספורט. אם אתם מעוניינים לרשום את הילדים שלכם לקייטנה המשלבת ספורט ימי והנאה בצורה ייחודית, קייטנת גלישה בפסח ב-Lake TLV היא אחת ההמלצות החמות שלנו. ב-Lake TLV הילדים יוכלו להתנסות בצורה מקצועית ובטוחה בסקי מים באמצעות מערכת כבלים חדשנית ומיוחדת, בליווי צוות מקצועי וציוד איכותי ובטוח.

קייטנות טבע

אם הילדים שלכם חובבי טבע, או שאתם רוצים לתת להם הזדמנות להכיר אותו מקרוב, אתם יכולים לרשום אותם לקייטנות פסח בתנועות נוער, בחוגי טבע ובכל הארגונים המקיימים פעילויות בטבע. בקייטנות האלו הם ילמדו להקים אוהל, להתמצא בשטח, לטייל בשבילים היפים של המדינה וללמוד את הגיאוגרפיה של ישראל דרך הרגליים בזמן שהם יוצרים חברויות חדשות. יש קייטנות המעבירות טיולים יומיים שחוזרים בהם אחר הצוהריים הביתה, ויש מחנות ארוכים יותר המשלבים לינה בשטח ובניית קשרים חברתיים לאורך כמה ימים של טיול וקמפינג.

קייטנות מדע

אפשר למצוא במגוון מוסדות ברחבי הארץ קייטנות מדע במגוון תחומים – רפואה, פיזיקה, ביולוגיה, כימיה ועוד. הקייטנות האלו ילמדו את הילדים עקרונות בסיסיים בתחומי מדעי הטבע והחיים, הם יבצעו ניסויים מגניבים כמו הכנת ספגטי ממים או ביצוע ניתוח לב על מגש, וייחשפו למגוון תחומי המדע הקיימים שלא מקבלים חשיפה מספקת בבתי הספר. אפשר למצוא קייטנות מדע מעניינות ומרשימות במכונים כמו מכון ויצמן, במוזיאונים למדע כמו המדעטק ועוד.

קייטנות אומנויות

פיסול, ציור או ריקוד הם רק חלק ממגוון האומנויות המקבלות במה בקייטנות פסח בארץ. זוהי הזדמנות לפתח את הצד היצירתי של הילד שלכם, ולאפשר לו ביטוי עצמי באמצעות צבע, חומר או תנועה. בכל רחבי הארץ תוכלו למצוא קייטנות שמעבירים צוותים מקצועיים המתמחים במגוון סוגי האומנות, והם יוודאו שלילדים שלכם תהיה חופשת פסח חווייתית וצבעונית.

קייטנות מחשבים והייטק

ענף ההייטק התפתח מאוד בשנים האחרונות, והוא תחום מבוקש בתעסוקה ובמחקר. הורים המעוניינים לתת לילדים שלהם יתרון התחלתי וניסיון מגיל צעיר יכולים לרשום אותם לקייטנות העוסקות במחשבים ובהייטק. הקייטנות מותאמות לצעירים ונותנות להם לצעוד את צעדיהם הראשונים בתחום, בעזרת לימוד תכנות ברמה בסיסית, עקרונות חשובים במחשבים ובחשמל, התעסקות עם מעגלים חשמליים ואפילו בניית רובוט שאותו הם מתכנתים. קייטנות הייטק ומחשבים הן הדרך שלכם לעזור לילדים להימנע מהטרחה של הסבה להייטק בעתיד, משום שהם מקבלים כבר בגיל צעיר חשיפה לתחום וידע בסיסי שיעזור להם להחליט אם התחום מעניין אותם וכיצד הם יכולים להתפתח בו.

לסיכום

חופשת פסח היא הזמן שבו אתם יכולים לשלוח את ילדיכם לקייטנה מעשירה ומהנה המשלבת למידה, בין אם של מדע, של מחשבים או של ידיעת הארץ, עם הזדמנויות ליצירת קשרים חברתיים וכמובן – הרבה כיף.