אבא שלכם הוא האיש שנתן לכם חיים. זה הגיבור אשר עליו אתם מסתכלים כשהוא מתקן משהו בבית או כשהוא משחק אתכם במשחקים ששניכם אוהבים. זה האדם הנמצא שם למענכם כשאתם מתסבכים בבית הספר או מחפשים עצה טובה. יום הולדת, יום המשפחה, יום האהבה ועוד – כולם ימים שמחים שמקנים הזדמנויות להעניק לאבא מתנה מתחשבת. מלבד זאת, יש לא מעט סיבות בעבורן אפשר לשמח את האיש הזה שרק מחכה לשמוע אותכם אומרים או מראים שאתם אוהבים אותו. אז מה אפשר לקנות לאבא? הכנו עבורכם רשימה של רעיונות למתנות שוות ומקוריות:

תמונות על בולי עץ

תמונה של כל המשפחה חרוטה על עץ היא מתנה מקורית לאבא. מדובר על תמונה של המשפחה או תמונה שלכם עם אבא חרוטה על לוח עץ. פיתוח תמונות על עץ היא מתנה מרגשת במיוחד. מדובר במתנה שאבא יכול לקחת לעבודה ובאמצעותה להיזכר במשפחה האהובה שלו. את התמונה יוכל להניח ליד המיטה, בשולחן המשרדי, או בכל מקום אחר.

פיתוח תמונות על עץ נעשה באמצעות הדפסת תמונה על ריבוע עץ או ריבוע מלבני עם תמונות בגדלים שונים. מתנה כזאת יכולה להתאים, ליום נישואים של אמא ואבא, ליום המשפחה, לימי הולדת ולשאר אירועים משמחים. כך אפשר להעניק מתנה מקורית ויפה אותה אפשר לשלוח לאבא למקום העבודה במשלוח מהיר.

נעלי בית

כאשר אבא שלכם נכנס הביתה הוא רוצה להרגיש את החמימות המשפחתית ואת הרגע הנעים הזה בו הוא נח ונרגע אחרי יום עבודה ארוך. נעלי בית אורטופדיות לגברים יכולות לשלב נוחות וחמימות ביתית ולספק מתנה איכותית. בחרו נעלי בית במידה מתאימה וכאלה המגיעות עם אחריות ופתק החלפה.

רוצים לקנות מתנה לאבא? חשבנו בשבילכם על כמה מתנות שוות

מנוי לחדר כושר

אם אתם רוצים שאבא שלכם להיכנס לכושר וייהנה מזמן איכות ושמירה על הבריאות – תוכלו לרכוש עבורו מנוי לחדר כושר. אם תרצו תוכלו לקנות מנוי לחודש אחד ולבדוק האם הוא רוצה לחדש אותו. כדאי לבחור חדר כושר איכותי שמציע שעות פתיחה נוחות, שיעורי סטודיו, סאונה ומדריכי כושר טובים. הבריאות של אבא חשובה מאוד, לכן אין כמו מנוי חדר כושר כדי לשמור על אבא בריא. בנוסף אפשר לארגן יום ספורט לכל המשפחה וכך לעשות בילוי משפחתי ביחד.

הכנת פלייליסט שווה במיוחד

דרך נוספת לשמח את אבא היא ליצור עבורו פלייליסט עם שירים שהוא אוהב. מוזיקה טובה מכל המקצבים יכולה לשמח אותו בזמן שהוא נוסע ממקום למקום, יוצא בבוקר או בערב, נוסע לטיול או לחופשה או נוסע לכמה שעות של פגישות עבודה ולשאר פעילויות. פלייליסט עם שירים שאבא אוהב תהיה מתנה נפלאה שתזכיר לו אתכם בכול סיטואציה.

אם תרצו תוכלו להקדיש שיר לאבא עם כמה מילות ברכה שתקליטו על הפלייליסט. את ההקלטה ובחירת השירים אפשר לעשות באמצעות אפליקציות שונות המאפשרות הורדת שירים באינטרנט, יצירת פלייליסט לנסיעה או לנייד תוך יכולת חיבור למכשירים שונים החל מחיבור למערכת השמע של הרכב עד הורדה לאייפד או לסמארטפון.

אז אם אתם רוצים לשמח את אבא – זה הזמן להעניק לו מתנה מקורית ומושלמת שתזכיר לו אותכם ותאפשר לו להנות ממשפחתו ומהאהבה שאתם רוצים להעניק לו.