גיל ההתבגרות מביא איתו לא מעט תופעות, כאשר חלקן עשויות להיות בעלות השלכות דרמטיות כמו הפרעות אכילה, דיכאון לצד תופעות הורמונליות כמו למשל אקנה. מאחר ובני נוער אינם נוטים באופן טבעי לפנות לקבלת סיוע, אלא רק במצבי חירום, חשוב מאוד שאתם כהורים תהיו מודעים לתחושות ולשינוי התנהגות אשר מעיד על בעיה שבה נדרש לטפל באמצעות צוות רב מערכתי המורכב מרופאים, אחיות כמו גם מטפלים. על כן, קבלת מענה המגיע לידי ביטוי במסגרת פנייה למרפאת המתבגרים של המרכז הרפואי שערי צדק מהווה הזדמנות אותה רצוי לנצל כבר עכשיו, כל זאת מתוך מטרה להוביל לקבלת תשתית סיוע אשר נועדה להוביל לריפוי והחלמה.

מרפאת המתבגרים של שערי צדק – כל מה שצריך לדעת

מרפאת המתבגרים של בית החולים שערי צדק היא מרפאה ייעודית שנועדה לספק למתבגרים מכל חתך הגילאים את היכולת  לקבל טיפול רפואי מקיף למתבגרים, כל זאת במסגרת של מעטפת רפואית המבוססת על ידע מקצועי נרחב לצד מתן של דגש על בנייה של תוכנית טיפול פרטנית בכל הקשור להתמודדות עם הפרעות אכילה כמו אנורקסיה, בולימיה ועוד לצד עודף משקל, גניקולוגיה, הפרעות הורמונליות לצד מצבים נפשיים כמו חרדה, דיכאון אשר להם נלווה גם תופעות פיזיות אשר משפיעות באופן ישיר על איכות החיים. מדובר במרפאה מובילה בתחומה הזוכה לביקורות מצוינות מצד מטופלים, הן בשל צוות רב תחומי אשר פועל יחדיו בשביל להוביל ליצירה של שיפור ממשי והן בשל שירותי רפואה מתקדמים אשר מתבצעים מתוך מטרה לספק את המענה בעבור בני ובנות נוער אשר מתמודדים עם מצבים פיזיים או נפשיים מורכבים המאפיינים את גיל ההתבגרות.

פנייה לקבלת סיוע היא אף פעם לא דבר קל, בוודאי בגילאים צעירים. כהורים, חשוב לשים לב לשינוי התנהגות כמו גם לסימנים אשר מעידים על מצוקה כמו למשל התבודדות, התקפי זעם ועוד. הצוות הרב תחומי של המרכז הרפואי שערי צדק הינו צוות מקצועי ובעל ניסיון של שנים ארוכות בתחום. על כן, המעטפת אותה אתם יכולים לקבל במסגרת של פנייה למרפאת המתבגרים הוא בעל השפעה חיובית מאוד על היכולת להוביל ליצירה של מעטפת רפואית מתקדמת ובעלת השפעה חיובית על היכולת להוביל ליצירה של שינוי המתבצע בליווי מקצועי לכל אורך הדרך.

 

 

מקדמים את ההכרה בתחום רפואת בני נוער

בשנים האחרונות פועל המרכז הרפואי שערי צדק לשיפור משמעותי באיכות טיב הטיפול הרפואי בעבור מתבגרים, כאשר במסגרת של טיפול במרפאה המתבגרים שלכם יכולים לקבל מענה המגיע לידי ביטוי במגוון רחב של אנשי מקצוע מומחים אשר פועלים יחדיו במסגרת רב-תחומית, הן בפן הפיזי אבל גם בפן הנפשי. רפואת בני נוער התקדמה מאוד בזכות  מחקר רפואי מקיף לצד יצירה של שיתופי פעולה המתבצעים בין רופאים, אחיות וכן מטפלים אשר בוחנים את מצבו של בן הנוער ובהתאם לכך בונים בשיתוף פעולה מלא ובשקיפות עם בני המשפחה את תוכנית הטיפול האידיאלית בעבורו, כל זאת מתוך מטרה להוביל לקידום של הכרה בתחום הזה וכן יצירה של מענה אשר מסייע לשני הצדדים – הן לבן או בת הנוער והן לבני המשפחה המסורים.

לסיכום

מרפאת המתבגרים הממוקמת במרכז הרפואי שערי צדק נחשבת לאחת מהרפאות הטובות בישראל, והיא מספקת מעטפת מלאה בעבור בני נוער מכל חתך הגילאים לטובת טיפול בתופעות פיזיות לצד נפשיות. זה הזמן להיכנס לאתר של המרפאה, וזאת מתוך מטרה לקבל מידע נוסף ולפנות לצוות אשר ישמח לסייע, באופן דיסקרטי ועם שימת דגש על מן של מענה רפואי מדויק המותאם לצרכים הנדרשים.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.